عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۴ ۱۴:۰۰

تحریم‌ها مانع رشد و توسعه صنعت نفت و گاز نشد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: امضای قرارداد طرح ملی فشارافزایی میدان مشترک گازی پارس جنوبی نشان داد تحریم‌ها مانع رشد و توسعه صنعت نفت و گاز نشده است.هادی بیگی‌نژاد به طرح مهم و راهبردی فشارافزایی میدان مشترک گازی پارس جنوبی اشاره و اظهار کرد: چنین طرح مهمی باید زودتر از اینها اجرایی می‌شد، زیرا تأخیر در این زمینه تأثیر قابل‌توجهی بر تأمین گاز و میعانات گازی مورد نیاز کشور دارد

وی با بیان اینکه خوشبختانه وزارت نفت استفاده حداکثری از توان داخلی برای توسعه صنعت نفت و گاز را در دستور کار قرار داده است، افزود: استفاده از توانمندی شرکت‌های داخلی در توسعه صنعت نفت و گاز بیانگر آن است که تحریم در این بخش کارساز نخواهد بود.
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه قرارداد طرح ملی فشارافزایی میدان مشترک گازی پارس جنوبی راهکاری برای جبران ناترازی‌های حوزه گاز است، تصریح کرد: تلاش وزارت نفت برای تعیین تکلیف میدان‌های مشترک با استفاده از توان داخلی ستودنی است، همچنین این طرح فرصت‌های شغلی بسیاری را هم ایجاد خواهد کرد.
بیگی‌نژاد اظهار کرد: گروه نفت و گاز از ابتدای سال تاکنون رشد اقتصادی بالایی را ثبت کرده که بی‌سابقه بوده است. امیدواریم این رشد در سال آینده نیز ادامه‌ یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021