عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۰۹:۳۳

آغاز عملیات اجرایی فاز چهارم پارک فدک در همدان

همدان-مریم قاسمی،خبرنگارعصررسانه: فاز چهارم پارک فدک به مساحت یک هکتار در بلوار آیت الله نجفی همدان به بهره‌برداری رسید. سرپرست شهرداری‌ منطقه چهارهمدان در آیین افتتاح فاز چهارم پارک فدک، اظهار کرد: سه فاز این پارک در گذشته به بهره‌برداری رسید و امروز فاز چهارم آن به مساحت یک هکتار به بهره‌برداری رسید. علی طهماسبیان با بیان اینکه درسال گذشته فاز سوم با ۲.۵هکتار به بهره‌برداری رسیده بود، افزود :در تفکیکی‌های آینده هفت، ۴۴ ،۱۲ هکتاری مساحت قابل توجه دیگری به این فضای سبز اضافه خواهد شد. 

وی بابیان اینکه ما به دنبال ایجاد فضاهای سبز با مساحت کوچک نیستیم، تصریح کرد: شهرداری به دنبال ایجاد فضاهای سبز با مساحت کم نیست زیرا فضاهای کوچک بیش از آنکه مورد استفاده شهروندان باشد ایجاد کننده معضلات اجتماعی است و تجهیز و ایجاد آن برای شهرداری نیز به صرفه نخواهد بود.
سرپرست شهرداری منطقه چهار همدان خاطرنشان کرد: خوشبختانه سال گذشته و امسال مساحت قابل توجهی به فضای سبز اضافه شده است به طوری‌که پارکی در قلعه سبزی به مساحت نیم هکتار، فاز سوم پارک شهید باهنر در شهرک فرهنگیان با ۱.۲هکتار و در مجموع بیش از شش هکتار به فضای سبز شهر همدان اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *