عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۲-۱۲-۰۸ ۰۷:۱۲

استاندار البرز:انتخابات پرشور توطئه دشمن را ناکام می‌گذارد

کرج-مهیا حسن آبی،خبرنگارعصررسانه :استاندار البرز گفت: همه باید دست در دست هم بدهیم و با برگزاری انتخاباتی باشکوه و طبق منویات مقام معظم رهبری با ۴ اصل رقابت، امنیت، سلامت و مشارکت را در استان برگزار کنیم و سد بزرگی سر راه توطئه‌ها و تبلیغات منفی دشمنان باشیم.

مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در دیدار با جمعی از فعالان اجتماعی استان که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن قدردانی از احساس مسپولیت گروه‌های مختلف اجتماعی برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات پیش رو، گفت: استان البرز در سایه اتحاد و انسجام مسؤولان در رده‌ها و قوای مختلف با سرعت در حال رشد و توسعه بوده بطوری که این روند برای مردم نمود عینی و ملموس پیدا کرده است.
وی ادامه داد: در این مسیر گروه‌های مردمی و فعالان اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و… نیز همراهی موثری را رقم زده اند و با اعتماد به خدمتگزاران خود در حد توان و بضاعت، مشارکت دارند. عبداللهی با اشاره به اقدامات و پیگیری‌هایی که در خصوص مسائل و دغدغه‌های آموزش و پرورش استان صورت گرفته، گفت: حضور و مشارکت جامعه بزرگ فرهنگیان در انتخابات پیش رو بسیار حائز اهمیت است و معلمان بعنوان افراد مورد وثوق جامعه، تاثیر بسزایی در تنویر افکار عمومی دارند.
وی افزود: این استان ظرفیت‌های فراوانی برای فعالیت‌های اجتماعی دارد و گروه‌های مختلف می‌توانند در این راستا طرح و برنامه بدهند.
عبداللهی گفت: البرز از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ایران کوچک لقب گرفته که گروه‌های اجتماعی می‌توانند ابعاد گوناگون این عنوان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهند.
وی افزود: اکنون ۶۷ محله کمتربرخوردار در استان شناسایی شده که سازمان های مردم نهاد می‌توانند گوشه ای از امور را بدست بگیرند و منشا تحول باشند.
استاندار البرز گفت: همه باید دست در دست هم بدهیم و با برگزاری انتخاباتی باشکوه و طبق منویات مقام معظم رهبری با ۴ اصل رقابت، امنیت، سلامت و مشارکت را در استان برگزار کنیم و سد بزرگی سر راه توطئه‌ها و تبلیغات منفی دشمنان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *