عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۵ ۰۷:۳۹

استاندار تهران: توسعه اسلامشهر با نگاه محرومیت‌زدایی پیگیری می‌شود

اسلامشهر-میرخلیل شیدائی، خبرنگار عصررسانه : استاندار تهران از رفع معضلات تلنبار شده با هماهنگی، هم‌افزایی و اولویت‌بندی خبر داد و گفت: جمعیت اسلامشهر رشد زیادی داشته و توسعه و بارگذاری منطقه‌ای با نگاه محرومیت‌زدایی و تعیین اولویت‌ها باید در دستور کار قرار گیرد.علیرضا فخاری در نشست بررسی مسائل و مشکلات اسلامشهر که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولان ملی و استانی و اسلامشهری برگزار شد، با اشاره به احصا نظام مسائل شهرستان اسلامشهر اظهار داشت: رفع تمام مسائلی که از سالیان گذشته در اسلامشهر تلنبار شده به‌یک‌باره انجام‌شدنی نیست و نیاز به هماهنگی، هم‌افزایی و اولویت‌بندی دارد.

وی افزود: جمعیت اسلامشهر از سال ۹۵ تا به امروز بیش از ۲۵۰ هزار نفر رشد داشته و این بارگذاری منطقه‌ای با نگاه محرومیت‌زدایی و تعیین اولویت‌ها باید در دستور کار قرار گیرد. استاندار تهران تأکید کرد: تردد قریب به یک‌میلیون نفر مسافر با ۴۰۰ هزار وسیله نقلیه در اسلامشهر جای تأمل دارد، در این راستا استفاده از ظرفیت خطوط پرسرعت و ایستگاهی که بتواند این ظرفیت‌ها را با یک برنامه‌ریزی درست پوشش دهد جزو اولویت‌هاست. فخاری خاطرنشان کرد: امروز شاهد پیشرفت بسیار خوبی در پروژه‌های عمرانی اسلامشهر بودیم که نشان از تعامل، همفکری و کار سازنده مسئولان این شهرستان دارد.
در ادامه فرماندار اسلامشهر از حمایت ویژه دولت و مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات این شهرستان قدردانی کرد و ابراز داشت: خدمات ارائه شده در دو سال اخیر و سرعت یافتن اجرای پروژه‌های زیرساختی رضایت نسبی مردم را به دنبال داشته است.
وی افزود: سفر روسای ۳ قوه و همچنین ۱۵ تن از وزرا به اسلامشهر که برکات فراوانی برای شهرستان به همراه داشته بیانگر اهمیت اسلامشهر در سطح استان تهران است. حبیبی با بیان اینکه با راهبری‌ها و حمایت‌های استاندار تهران و هم‌افزایی اعضای شورای تأمین و مجموعه مدیریتی شهرستان ضمن پرهیز از سیاست زدگی رسیدگی به مسائل مهم و اساسی شهرستان را در دستور داریم، افزود: تکمیل پروژه‌هایی همچون متروی اسلامشهر، بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی، کمربندی جنوبی اسلامشهر، بهارستان و رباط‌کریم و… نیازمند تخصیص اعتبار و حمایت مضاعف به‌ویژه در بودجه سال آینده است تا مردم از خدمات این پروژه‌ها نیز بهره‌مند شوند. فرماندار اسلامشهر گفت: تسریع در احداث واحدهای طرح نهضت ملی مسکن، افزایش سرانه‌های بهداشتی، درمانی، آموزشی و اجرای طرح‌های مربوط به حوزه آب و فاضلاب نیز از دیگر اولویت‌های اسلامشهر به شمار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021