عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۴ ۱۳:۱۶

افشاگری جدید برانکو علیه پرسپولیس؛ مذاکره‌ای در کار نبود

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان با تایید دیدارش با مدیران باشگاه پرسپولیس انجام هرگونه مذاکره برای بازگشت به این تیم را رد کرد و گفت: فقط با آنها یک فنجان قهوه خوردم و مذاکره‌ای در کار نبود.

پس از جدایی یحیی گل محمدی از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران این باشگاه مذاکرات خود را با برانکو ایوانکوویچ سرمربی حال حاضر تیم ملی عمان برای هدایت تیم خود آغاز کردند.
در همین حال برانکو ایوانکوویچ امروز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار با تایلند در خصوص مذاکره با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من صرفاً با دوستان ایرانی یک فنجان قهوه خوردم و در مورد قرارداد و جزئیات دیگری صحبتی به میان نیامد. این در حالی است که رسانه باشگاه پرسپولیس چند روز پیش اعلام کرد که برانکو در پاسخ به درخواست رضا درویش (مدیرعامل پرسپولیس) برای هدایت این تیم، پاسخ رد داده و اعلام کرده در شرایط کنونی نمی‌تواند عهده دار این تیم شود. پرسپولیسی‌ها هنوز سرمربی تیم خود را معرفی نکرده اند و تمرینات این تیم زیر نظر اوسمار ویرا دستیار برزیلی گل محمدی در جریان است و اعضای این تیم طی روزهای آینده برای برپایی اردو تمرینی راهی کشور امارات خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021