عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۲-۰۴ ۲۱:۴۳

امیدوارم رابطه‌ام با بازیکنان خوب شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من و یحیی گل‌محمدی به هم احترام می‌گذاریم و همدیگر را دوست داریم و من هرگز خودم را با او مقایسه نمی‌کنم.

اوسمار لوس ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور تبریز اظهار داشت: برای اولین‌بار اینجا هستیم تا باهم صحبت کنیم. فردا یک بازی خیلی سخت مقابل تراکتور داریم. تراکتور در نیم فصل اول خیلی پیشرفت کرد و بازیکنان خوبی جذب کردند. در مجموع تراکتور تیم بسیار آماده‌ای است و همانند ما دوست دارد مالکیت بیشتری بر روی توپ داشته باشد. فردا یک چالش جالب و جذابی با این تیم بر سر مالکیت بیشتر توپ خواهیم داشت.وی افزود: باید در نیم فصل دوم نتایج مناسب را کسب کنیم. مقابل آلومینیوم نمایش خوبی داشتیم اما این کافی نیست. باید برای بازی فردا قوی باشیم تا بتوانیم نتیجه مناسب را کسب کنیم. قطعا فردا بازی متفاوتی نسبت به بازی قبل ارائه می‌دهیم چون شکبل بازی تیم حریف متفاوت است.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا تا به امروز با خبرنگاران صحبتی نداشته است، گفت: اولاً که راجع به خبرنگاران پرسیدید و قصد نداشتم فرقی بین اهالی رسانه بگذارم، چرا که اگر جواب یکی از رسانه‌ها را می‌دادم و با یک نفر خاص صحبت می‌کردم، فرق گذاشتن بین آنها بود. بنابراین نخواستم تا امروز صحبتی با رسانه‌ها انجام بدهم.
اوسمار در پاسخ به این سوال که آیا همانند یحیی گل‌محمدی در رختکن پرسپولیس محبوبیت دارد گفت: این سوال سختی خواهد بود چون یحیی گل‌محمدی من را به فوتبال ایران آورد. صحبت در رابطه با او بسیار سخت است چون انسان بسیار خوبی است و همیشه ذهن برنده دارد. ما به هم احترام می‌گذاریم و همدیگر را دوست داریم. لحظات تلخ و شیرین و شرایط سختی در کنار هم داشتیم و به نتایج خوب رسیدیم. من هرگز خودم را با او مقایسه نمی‌کنم.
وی افزود: ارتباطی که بازیکنان با گل‌محمدی داشتند با ارتباطی که الان با من دارند، کاملا متفاوت است. رابطه شما با بازیکنان وقتی مربی هستید با وقتی که قرار است ۱۱ بازیکن را انتخاب کنید فرق دارد. امیدوارم که با گذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *