عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۲ ۱۵:۳۱

بازگشت بیت‌کوین صعودی می‌شود؟

ارزش بیت‌کوین (BTC) طی هفته گذشته افت ۴.۵ درصدی را تجربه کرد و در ۲۴ ساعت گذشته هم بیش از ۲ درصد کاهش یافته است.بینش‌های اخیر از توییت سنتیمنت -وب سایت تحلیل داده درون زنجیره‌ای و احساسات بازار ارز دیجیتال- روند قابل توجهی را نشان می‌دهد. در این توییت اشاره شد که واکنش بازار به قیمت بیت‌کوین بین ۶۵ تا ۶۶ هزار دلار، نشان دهنده احساس ترس و تسلیم در میان معامله‌گران است و این سطح افزایش یافته فاد -ترس، عدم قطعیت و اطمینان، شک و تردید - نادر است و معامله‌گران به تسلیم شدن ادامه می‌دهند.

همچنین با تحلیل اندیکاتور چرخه پای، مشخص شد که قیمت بیت‌کوین از پایین‌ترین سطح قبلی خود به ۶۶.۵ هزار دلار کاهش یافته است که نشان دهنده افزایش احتمالی قیمت در آینده نزدیک است. اگر بازار صعودی شود، بیت‌کوین به طور بالقوه می‌تواند در هفته‌ها یا ماه‌های آینده به اوج خود در ۹۱ هزار دلار برسد.
چندین معیار از چشم‌انداز مثبت بیت‌کوین حمایت می‌کنند؛ به‌عنوان مثال، در زمان تجزیه و تحلیل، شاخص ترس و طمع بیت‌کوین در ۳۷ درصد بود که نشان دهنده یک مرحله ترس است. از نظر تاریخی، چنین سطوحی اغلب قبل از رالی‌های صعودی رخ دادند. از سوی دیگر، داده‌های کریپتو کوانت دیدگاه محتاطانه‌تری را ارائه می‌دهند. افزایش ذخایر مبادله‌ای بیت‌کوین و سپرده‌های خالص بالاتر نشان دهنده افزایش فشار فروش است که می‌تواند برخی از سیگنال‌های صعودی را خنثی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021