عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۶ ۰۹:۳۰

با رییس جمهور عهد می‌بندیم که راه او را ادامه می‏دهیم

معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در پی شهادت رییس جمهور و همراهانش در سانحه بالگرد گفت: با توجه به خستگی ناپذیری رییس جمهور عزیزمان با او عهد و پیمان می‌بندیم که روش و سیره‌ی او را ادامه خواهیم داد و روح شهید دکتر رییسی را شاد خواهیم کرد.محمدشروین اسبقیان .ضمن تسلیت شهادت آیت الله شهید رییسی و همراهانش در سانحه بالگرد، اظهار کرد: رییس جمهور انقلابی، مردمی، سخت کوش و پرتلاش را به مردم قهرمان ایران و به ویژه رهبر معظم انقلاب تسلیت عرض می‌کنم.

وی گفت: به عنوان کسی که ۴۰ سال در ورزش کشور حضور دارم، عرض می‌کنم خدمات وی در ورزش کشور بی‌سابقه بود.
رییس جمهور همواره به ورزشکاران و جامعه ورزش علاقه وافری داشت. دومرتبه حضور در کمتر از یکسال در مراسم تجلیل از مدال آوران و پرداخت پاداش‌های عقب افتاده مدال‌آوران به دستور او انجام شد و اخیرا نیز با آن لبخندهای همیشگی و دل مهربانشان در مراسم تجلیل حضور پیدا کردند. او عنایت ویژه‌ای به مجموع ورزش، وزیر ورزش و مدیران ورزش کشور داشتند و برای کاروان اعزامی به المپیک پاریس آرزوی موفقیت کردند.معاون وزیر تصریح کرد: رییس جمهور ما مردمی، مهربان، مرد عمل، جهادی و خستگی‌ناپذیر بودند. این ها از ویژه‌گی‌های بارز شخص رییس جمهور بود. بسیار بی ریا و خاکی در تمام صحنه‌های اجرایی کشور و به ویژه صحنه‌های ورزشی شحصا حضور داشتند. ایشان دو بار در وزارت ورزش و جوانان و در دو جلسه پی در پی در نظارت ستادی و شورای عالی ورزش حضور پیدا کردند و مسائل ورزش را پیگیری می‌کردند چون دغدغه داشتند. این در حالی بود که تا به حال هیچ رییس جمهوری در وزارت ورزش حضور پیدا نکرده بود.اسبقیان گفت: ایشان طی حضوری که در وزارت ورزش داشتند ۳ برنامه مهم را عملیاتی و اجرایی کردند؛ ابتدا برنامه آمایش سرزمینی ورزش کشور را در شرایطی که دوستان گفتند ۶ ماه فرصت بدهند رییس جمهور گفتند انگار حوصله شما زیاد است و باید طی ۴ ماه آمایش سرزمینی تنظیم شود، چون خیلی مهم است و تکلیف ورزش کشور را مشخص می‌کند.
وی افزود: برنامه ملی پیشرفت ورزش کشور را در شورای عالی ورزش مورد تصویب قرار دادند که در حال اجراست، همچنین بیش از ۴۳۲۷ پروژه‌ نیمه تمام که دغدغه مسوولین ورزش کشور بود قرار است با دستور ویژه شخص رییس‌جمهور و مساعدت‌های بنیاد مسکن و نوسازی مدارس تعیین تکلیف شود.اسبقیان خاطرنشان کرد: رییس جمهور ما به مسائل زیرساخت‌ها و توسعه آنها عنایت ویژه‌ای داشتند، در سراسر کشور ما یک حرکت وسیعی را در اتمام پروژه‌های نیمه تمام مشاهده کرده و می‌کنیم. ما به عنوان مدیران ورزش کشور باید راه، سیره و روش او را سرلوحه کار خود قرار دهیم. با توجه به خستگی ناپذیری رییس جمهور عزیزمان با او عهد و پیمان می‌بندیم که روش و سیره‌ی او را ادامه خواهیم داد و روح شهید دکتر رییسی را شاد خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021