عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۲ ۱۵:۴۷

بمباران شدید بخش‌های مسکونی نوار غزه

بمباران بخش‌های مسکونی نوار غزه و گلوله باران آوارگان فلسطینی در بیت حانون از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.در کنار شدت گرفتن حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه نظامیان اشغالگر بی پروا آوارگان فلسطینی را در بیت حانون به گلوله می‌بندند.خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه طی ساعت‌های بامداد امروز شدت گرفته است.بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مسجد شهدا الفاخوره واقع در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه را بمباران کردند

در جریان این حمله دست کم ۱۰ شهید و زخمی برجای مانده است. جنگنده‌های متجاوز رژیم صهیونیستی به صورت گسترده اردوگاه جبالیا و غرب شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.حمله‌های هوایی رژیم صهیونیستی بامداد امروز منطقه تل السلطان واقع در رفح را نیز هدف قرار دادند.
بمباران شدید بخش‌های مسکونی نوار غزه
در جریان این حمله‌ها که به صورت مشخص خانه‌های فلسطینی را هدف قرار دادند تعدادی از ساکنان نوار غزه به شهادت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه‌های مختلف خربه العدس در رفح را نیز بمباران کردند.همچنین صدای وقوع انفجار شدید در منطقه المغراقه واقع در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه به گوش رسیده است. توپخانه رژیم صهیونیستی نیز همزمان با حمله‌های هوایی این رژیم منطقه بیت حانون در شمال نوار غزه را هدف قرار داد.
تیراندازی صهیونیست‌ها به سمت آوارگان فلسطینی
گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که اشغالگران صهیونیست بار دیگر محل اسکان آوارگان فلسطینی را در نوار غزه محاصره کرده اند.
خبرنگار شبکه المیادین تاکید کرد که نظامیان متجاوز یک مدرسه که به محل اسکان آوارگان فلسطینی در بیت حانون واقع در شمال نوار غزه تبدیل شده تحت محاصره خود درآورده اند.بر اساس این گزارش، عناصر صهیونیست علاوه بر محاصره این مدرسه اقدام به تیراندازی به سمت آوارگان فلسطینی کرده اند.رسانه‌های عربی تاکید کردند که نظامیان صهیونیست به سمت مراکز اسکان آوارگان فلسطینی در بیت حانون حرکت کرده و به صورت گسترده به سمت آنها شلیک کرده اند.
شکنجه نیروهای هلال احمر غزه
توسط اشغالگران
از سوی دیگر هلال احمر نوار غزه اعلام کرد که نظامیان صهیونیست ۲ تن از نیروهای این نهاد فلسطینی را که بدون دلیل موجه بازداشت کرده بودند آزاد کردند.در بیانیه هلال احمر نوار غزه تاکید شده است که نیروهای آزاد شده در شرایط بسیار بدی خود را به نیروهای هلال احمر رساندند. در این بیانیه آمده است: نیروهای هلال احمر که اسیر نظامیان صهیونیست بودند تحت شکنجه قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021