عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۲-۱۲-۰۸ ۰۶:۰۲

بودجه ریزی مدیریت شهری با محوریت مطالبات مردمی باشد

احصاء مطالبات و مشکلات محلات کم برخوردار اعم از جدولگذاری، آسفالت، جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی، احداث و راه اندازی فضاهای سبز شهری، اماکن فرهنگی ورزشی و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین بزرگوار جهت افزایش سرانه های خدماتی در این محلات که غالباٌ بافت فرسوده و کم توسعه و یا توسعه نیافته است می‌تواند جزء اهداف سال۱۴۰۳ باشد.

کرج –مهشید سلیمان گرمابکی،خبرنگارعصررسانه : نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج خواستار شد مدیریت شهری در سال ۱۴۰۳ به مشکلات محلات نگاه ویژه داشته باشد.

علیرضا رحیمی، عضو شورای شهر کرج و نائب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج، در جمع اصحاب رسانه، گفت: توجه ویژه به محله محوری و استفاده از ظرفیت های مطالبه گری شهروندان در محلات می تواند راه گشا و چشم اندازی برای مدیریت شهری در سال۱۴۰۳ داشته باشد.

رحیمی اظهار کرد: احصاء مطالبات و مشکلات محلات کم برخوردار اعم از جدولگذاری، آسفالت، جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی، احداث و راه اندازی فضاهای سبز شهری، اماکن فرهنگی ورزشی و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین بزرگوار جهت افزایش سرانه های خدماتی در این محلات که غالباٌ بافت فرسوده و کم توسعه و یا توسعه نیافته است می‌تواند جزء اهداف سال۱۴۰۳ باشد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورا با بیان اینکه احیاء هویت محلات با محوریت مساجد امکان پذیر است و مساجد را می‌توان به عنوان محور اصلی پایش محلات قرار داد، افزود: در دوره ششم تعدادی از اعضای پارلمان مدیریت شهری با هدف ارتقا هویت فرهنگی، احصاء و رسیدگی به مشکلات شهروندان عزیز با محوریت مسجد به صورت هفتگی و مستمر در مساجد محلات کمتر برخوردارحضور یافتند و انتظار می رود مدیریت شهری در سال ۱۴۰۳ به مشکلات محلات نگاه ویژه و در برنامه ریزی و تنظیم بودجه ۱۴۰۳ مدیریت شهری به صورت اسمی دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *