عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۱۰:۰۲

جزئیات دستور مهم مخبر برای مقابله با تخلفات وزارتخانه‌ها؛ مخبر علیه تخلفات

گزارش‌ها حاکی از آن است که پس از تخطی از دستور سرپرست ریاست جمهوری، مخبر دستور لغو بسیاری از احکام استخدامی و انتصابات خارج از قاعده اخیر را صادر کرده است و با جدیت پیگیر اجرای بخشنامه صادره در خصوص عدم تغییر در دولت است. بر همین اساس حجت الاسلام حسن درویشیان رییس دفتر بازرسی ویژه رییس جمهور نیز به کمک محمد مخبر آمده و اقدام به راستی آزمایی ادعای وزراء در خصوص لغو احکام صادره نموده است.
به گزارش ایلنا، به دنبال بخشنامه محمد مخبر سرپرست نهاد ریاست جمهوری مبنی بر ممنوعیت انتصابات و تغییرات در وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی وعدم تمکین برخی وزرا از این بخشنامه، خبرگزاری کار ایران موضوع را پیگیری و به نتایج درخور تاملی رسید.
یک مقام مطلع در وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن پرده برداشتن از تخلفات جدی در این وزارتخانه تصریح کرد: تخطی‌های جدی و قابل تاملی از بخشنامه آقای مخبر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته است، به نحوی که اتفاقا پس از صدور بخشنامه آقای مخبر استخدام‌ها و تغییرات گسترده‌ای در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به ویژه در صندوق‌های تابعه صورت گرفته است.
براساس اطلاعات دریافتی این موضوع یعنی انتصابات و استخدام‌های دولت محدود به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نبوده و بخش‌های دیگری از دولت نیز دستور مخبر را نادیده گرفته‌اند که در موقع مقتضی ایلنا به این تخلفات خواهد پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021