عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۱

جنجال بزرگ در اراضی اشغالی پس از زیرگرفتن مخالفان نتانیاهو در تظاهرات

زیر گرفتن جمعیتی از تظاهرات‌کنندگان ضد بنیامین نتانیاهو و خواستارِ آزادی سریع اسیران صهیونیست در نوار غزه، جنجال بزرگی در اراضی اشغالی به راه انداخت. در پی رویدادهای تظاهرات ضد دولتی در اراضی اشغالی، یک وزیر صهیونیست روز شنبه گفت که برخی از تظاهرکنندگان می‌خواهند بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر را ترور کنند.

. شبکه ۱۲ عبری زبان شامگاه شنبه به نقل از میری رگو، وزیر حمل و نقل و عضو کابینه امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی گزارش داد: تظاهرکنندگانی هستند که می‌خواهند نتانیاهو را ترور کنند.رسانه‌های عبری زبان روز شنبه نوشتند که پنج تظاهرکننده در جریان تظاهرات تل‌آویو که خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام و تبادل اسرا با حماس شده بودند، زخمی شدند، در حالی که پلیس اسرائیل از زخمی شدن یک افسر زن در جریان تظاهرات خبر داد.
روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت: هزاران اسرائیلی در چندین منطقه در سراسر اسرائیل تظاهرات کردند و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام و انعقاد قرارداد تبادل اسرا شدند. در همین راستا، بنی گانتس، وزیر کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت: حادثه زیر گرفتن با خودرو در تل‌آویو هولناک و مستحق محکومیت است و همه ما باید هر گونه خشونت را محکوم کنیم. وی افزود: تشبیه تظاهرکنندگان به دشمنان و متهم کردن آنها به قصد ترور نتانیاهو، بی‌مسؤولیتی ملی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021