عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۵ ۰۷:۴۷

جهانبخش در حال مذاکره با فاینورد برای تمدید قرارداد

بازیکن ایرانی فاینورد تاکید کرد که با سران فاینورد در حال مذاکره است تا در این تیم برای فصل بعد بماند.فاینورد در بازی پایانی خود در لیگ هلند از تیم اکسلسیور پذیرایی کرد و توانست با چهار گل به پیروزی برسد. علیرضا جهانبخش در این بازی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و در دقیقه ۶۱ تعویض شد. فاینورد قرارداد این بازیکن ۳۰ ساله را تمدید نکرده است تا او در تابستان بازیکن آزاد شود اما جهانبخش همکاری طولانی‌تر با فاینورد را رد نمی‌کند. در حال حاضر هر دو طرف در حال مذاکره هستند. 

جهانبخش در گفتگو با ESPN گفت:‌احساسات متفاوتی دارم. سه سال گذشته برای من سال‌های بسیار خوبی بوده است و این فرصت را داشتم که در تیم خوب فاینورد بازی کنم. لحظات خوب و زیبایی را تجربه کردم. این خداحافظی من است اما هرگز نمی‌دانید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. فعلا برای من روز خاصی است چون مسابقه را بردیم. بهتر از این نمی‌توانست باشد. جهانبخش هنگام تعویض خود در نیمه دوم مقابل اکسلسیور مورد تشویق ایستاده هواداران قرار گرفت. او درباره این موضوع افزود: احساس فوق العاده زیبایی برای من بود که می‌توانم هر بار چنین لحظات زیبایی را تجربه کنم. هواداران به من حمله کردند. رابطه من با هواداران و همه افراد درون باشگاه همیشه برای من خاص بوده است.بازیکن ایرانی در پایان درباره آینده‌اش نیز گفت:‌ الان گفتنش سخت است. فاینورد در حال مذاکره با مدیربرنامه‌های من است. من دوست دارم در اروپا بمانم.
از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی هستم و دوست دارم در بالاترین سطح فوتبال بازی می‌کنم. در حال حاضر من به تعطیلات می‌روم. دو بازی با تیم ملی در پیش داریم و سپس خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

جهانبخش از تابستان ۲۰۲۱ با فاینورد قرارداد بسته و در این فصل عمدتا به عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب تیمش حضور داشت. این مهاجم فصل گذشته در سالی که فاینورد قهرمان هلند شد، ۲۸ بازی انجام داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021