عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۶ ۰۸:۵۲

حاشیه کار دست بیرانوند داد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بیرانوند درگیر حاشیه شده بود و عدم تمرکز او درون دروازه منجر به مصدومیتش شد.محمود خوراکچی در مورد اینکه خلاء بیرانوند در پرسپولیس احساس نشد، اظهار داشت: به اعتقاد من رفیعی گلر جوان و آینده داری است و در این چند بازی عملکرد موفقی داشته است. او در بزنگاه‌ها و صحنه‌های حساس و تک به تک به خوبی عمل می کند، اما به نظر من پرسپولیس به یک گلر به اصلاح شش دانگ نیاز دارد که از تجارب خود در بازی های مهم، مقابل تیم‌های صاحب نام استفاده کند. پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: بیرانوند ۸ الی ۹ سال در یک سیر صعودی قرار داشت و توانست کیفیت خود را حفظ کند، این روند از زمان حضور او در نفت تهران آغاز شد و تا به امروز ادامه پیدا کرد.

. در آخرین روزهای حضور بیرانوند درون دروازه پرسپولیس حاشیه های خارج از زمین او خیلی به چشم می آمد. همچنین اشتباهات بسیاری در جایگیری ها و بازی با پا داشت و درون دروازه متزلزل ظاهر شد. به اعتقاد من بیرانوند نیاز به بازساری روحی و روانی دارد و مصدومیت او زمان مناسبی است تا بتواند به روزهای اوج خود بازگردد. وی افزود: در این فصل پرسپولیس در جذب بازیکنان باکیفیت و مطمئن ضعیف عمل کرده است و این مسئله به جز پست دروازه بانی، در سایر پست ها هم صدق می کند. من در اوایل فصل در مورد شهاب زاهدی هم متذکر شدم، بازیکن خوبی است اما مطمئن و کارکشته نیست و نمی توان در آینده روی او حساب باز کرد. امیدوار هستم که گلر با تجربه تری به ترکیب تیم بپیوندد و از نگرانی هواداران برای کسب قهرمانی کاسته شود. به نظر من رشید مظاهری گزینه‌ی مناسبی برای جایگزینی بیرانوند برای سنگربانی پرسپولیس خواهد بود. او در چند وقت اخیر بدشانسی هایی تجربه کرد و با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می شود، باشگاه می‌تواند از کمک او درون دروازه پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی استفاده کند.
کارشناس فوتبال کشورمان درباره‌ی وضعیت حال حاظر دروازه‌بانان لیگ تصریح کرد: دروازه بانان اشتباهات فاحشی درون دروازه مرتکب می شوند و منشا این موضوع به تمرینات و آموزش مربیان باز می‌گردد، به اعتقاد من مربی دروازه‌بانان باید دانش فنی خود را بیشتر کنند و گلر را برای حضور ۹۰ دقیقه ای در درون دروازه آماده کنند نه صرفا تمرینی که چند شیرجه و مهار ساده در آن دیده می شود. این تمرینات باید با آنالیز تیم حریف و طبق برنامه ریزی صورت بگیرد. وی در مورد عملکرد پرسپولیس در فصل جاری بیان کرد: به اعتقاد من هواداران از عملکرد تیم راضی هستند. با هدایت یحیی گل محمدی نتایج خوبی به دست آوردیم و در ادامه اوسمار ویرا این روند را ادامه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021