عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۰۸:۱۹

خطای دشمنان پاسخ دندان‌شکنی به دنبال دارد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی و توان دفاعی برخوردار است و هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان با پاسخی دندان شکن همراه خواهد بود .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های نزاجا در منطقه خوزستان، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر اظهارکرد: فرماندهان در یگان‌ها باید در نقش‌های رهبری، پدری و فرماندهی ظاهر شوند، اخلاق و رفتار پدرانه باید در تمامی یگان ها نهادینه شود. وی با بیان اینکه امروز نیروی زمینی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی دفاعی و توان رزمی قرار دارد افزود: یگان‌های نیروی زمینی ارتش در نقاط مختلف کشور به‌ویژه در مناطق مرزی با جدیدترین تجهیزات و تسلیحات به دفاع از کشور مشغول هستند، چنانچه دشمنان مرتکب خطا شوند ، پاسخی دندان‌شکن را از سوی نیروی زمینی ارتش دریافت خواهند کرد . فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: برابر منویات فرماندهی معظم کل قوا .”اشراف اطلاعاتی” بسیار مهم است، اگر ارتش و نیروی زمینی در مناطق مرزی حضور دارند به منزله تهدیدات دشمن نیست، قطعا حضور ما به منظور اشراف اطلاعاتی است .
امیر سرتیپ حیدری به تشریح ابعاد سیاسی منطقه پرداخت و افزود: استکبار جهانی بر نمی‌تابد که یک قدرتی به نام اسلام و جمهوری اسلامی، گفتمان جدیدی را به دنیا معرفی کند، نظام سلطه در حال عقب‌نشینی است و این سراشیبی نظام سلطه از آثار و برکات اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *