عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۶ ۰۵:۳۱

در صورت تعدی اسرائیل ایران پاسخ سخت تری خواهد داد

فرمانده نیروی زمینی ارتش در واکنش به احتمال تهدید اسرائیل علیه کشورمان تصریح کرد که امروز آمادگی کامل داریم، رژیم منحوس صهیونیستی بداند ما قاعده جدید ایجاد کردیم که پاسخ شرارت های آنها را خواهیم داد. امیر سرتیپ کیومرث حیدری در نشست خبری به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش و نیروی زمینی، اظهار کرد: پیروزی تاریخی و قاطع نیروهای مسلح علیه رژیم صهیونیستی را خدمت فرمانده کل قوا و ملت بزرگوار، رئیس ستاد کل، فرماندهان ارتش و سپاه تبریک می گویم. نیروهای مسلح پاسخ قاطعانه ای به خواسته ملت دادند. نیروهای مسلح‌مان ثابت کردند که خانه رژیم صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است

وی در ادامه با تبریک روز ارتش و نیروی زمینی، افزود: اعتقاد دارم که روز ۲۹ فروردین روز خجسته و برجسته ای است که روز تولد ارتش اسلامی و انقلابی محسوب می شود. نباید ارتش امروز را با ارتش دوره قبل انقلاب مقایسه کرد. با انقراض نظام طاغوتی، آن ارتش هم از بین رفت و ارتش جمهوری اسلامی ایران مثل سایر ارگان ها منبعث و متولد از نهضت انقلاب اسلامی است. ارتش ما یک ارتش انقلابی، ولایی است. در چنین روزی در سال ۵۸، امام راحل با حرکت و بصیرت انقلابی، ارتش جمهوری اسلامی را تایید و تاسیس کردند.
فرمانده نیروی زمینی همچنین خاطرنشان کرد: ارتش هم به فرمان امام به نبرد با قائله های مرزی و جدایی طلب رفت. ارتش ولایی یک باور و یقین است. ارتش در روز ۲۹ فروردین اولین لبیک را به امام(رخ) گفت و به سمت ضد انقلاب رفت و ماموریت خود را با موفقیت اجرا کرد و البته شهید هم تقدیم انقلاب کرد.امیر حیدری با اشاره به نقش ارتش در دروان دفاع مقدس، گفت: ما در جنگ از ۴۸ کشور اسیر گرفته بودیم. همه قدرت ها به حمایت از صدام پرداختند، اما ارتش با تمام توان در برابر زیاده خواهی دشمن ایستاد. ارتش نه در سال اول جنگ، بلکه در ۵ ماهه اول جنگ دشمن بعثی را شکست داد. معنی پیروزی این است که ما سلسه اقدامات محکم انجام دهیم که محاسبات دشمن را به غلط بندازیم و او به هدفش نرسد. قرار بود صدام ۲۰ روزه به تهران برسد، اما موفق نشد و شکست خورد. ما اجازه ندادیم صدام به هدفش برسد.این دومین لبیکی بود که ارتش به امام راحل داد.
در ادامه هم ارتش و سپاه در کنار هم توانستند، پیروزی قاطع را بدست آورند.وی همچنین گفت: پس از پایان جنگ، نیروی زمینی مرزها را رها نکرد و به پاکسازی مرزها از مین اقدام کرد و آلودگی ها را از بین برد تا مردم به منازل خود بازگردند. در همین راستا ۱۳۰۰ کیلومتر پاکسازی انجام شد.فرمانده نیروی زمینی ارتش، گفت: از سال ۷۵ تا ۸۴، نیروی زمینی چراغ خاموش و بدون تبلیغات با منافقین هر روز در مرزها درگیر بود و طومار آنها را در هم پیچید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021