عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۶ ۰۶:۵۴

در پی کشتار فلسطینیان از سوی صهیونیست رقم خورد؛ رمضانی با حس عطش و طعم خون

فلسطینی های مورد ظلم و ستمی، بعد از نزدیک به ۸ دهه ظلم و جور و خفقان، تجاوز و هتک حرمت، در تاریخ ۷اکتبر ۲۰۲۳ علیه رژیم صهیونیستی شوریدند و در چشم بر هم زدنی تمام همینه پوشالی امنیتی این رژیم غاصب را تارومار کردند.

فنر در نوار غزه آنقدر فشرده شده بود که دیگر تاب فشردگی نداشت و این فشار در ۱۵ام مهرماه ۱۴۰۲ خود را در قالب حمله ای تاکتیکی و اطلاعاتی بشدت بی نظیر در مقابل رژیمی تا دندان مسلح بلحاظ نظامی و اطلاعاتی انجام شد که در مخیله این رژیم کودک کش و هم‌کیشانش نمی گنجید، البته بعد از این حمله کشورهای مختلف و در راس همه، آمریکای جنایتکار با بیشترین کمک لجستیکی و تسلیحاتی در کشته شدن مردم بی گناه غزه ، از جمله کودکان و زنان نقش مستقیم داشته اند و به بهانه دفاع از امنیت تمام غزه را ویران ، مردم را آواره و خون های بسیاری را بر زمین ریختند.
در این خصوص محمد مولوی کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: به حق اگر نگاهی بیطرفی به موضوع داشته باشیم قطعا کشته شدن مردم غیرنظامی اسراییل توسط حماس البته اگر اتفاق افتاده باشد نیز محکوم است، اما سوال اینجاست، واقعا این مردم بی دفاع ، مظلوم و سنگ بدست تا کی می توانستند خویشتنداری کنند و با اسیر کردن فرزندان خود، ویران کردن خانه ها و مزارع شان کنار بیایند؟! مردمی که به گفته خود یهودی ها و بخصوص اساتید برجسته ی دانشگاههای معتبر جهان که اتفاقا صاحب کتاب هم در موضوع فلسطین و جور اسراییل هستند، متفق القول اند که رژیم غاصب اسراییل در یک هجمه علیه فلسطینیان ، خاک وطن ایشان را غصب نموده، سوال اینجاست، با غاصب باید چه کرد؟ چندسال باید تحمل می کردند و این هیمنه پوشالی را برمی تابیدند؟! آنقدر رژیم کودک کش فشارها را زیاد کرد تا از یک جایی بیرون زد ، هیچ فلسطینی حاضر به بخشش مال و جان و ناموس خود به صهیونیست نیست همانطور که دیگران هم اینچنین هستند. و حالا شاهدیم که اسراییل در یک حمله تلافی جویانه ی ددمنشانه، ده ها هزار نفر از کودکان و زنان بی گناه را به خاک و خون کشیده و میلیون ها نفر را از مساکن خود آواره کرده و در اقدامی بدور از. تمام شاخص های اخلاقی و انسانی گرسنه نگاه داشتن مردم این سرزمین را در دستور کار گذاشته اند. بسیاری از بیمارستان ها، مدارس ، دانشگاهها ، تمام زیرساخت ها را تخریب کرده اند مردم رو از جای بجای دیگر کوچانده اند و بسیاری را در شمال در محاصره گرسنگی قبل را داده اند به شکلی که تعداد زیادی از کودکان بخاطر عدم وجود تغذیه کشته شده اند. البته با تمام این خصم دون اما رژیم کودک کش که اهدافی چون آزادی گروگان ها و پاکسازی غزه از فرماندهان و حکومت حماس و تخریب تونل ها را مطرح کرده بودند، تا بحال نتوانسته اند به هیچ یک از اهداف خود برسند و این کار را هم در داخل رژیم با تظاهرات گسترده مردم سخت تر کرده و هم بازتاب منفی بین المللی را با خود داشته است، امروز مردمان آزاده خواه جهان، علیه رژیم غاصب در سرتاسر دنیا شعار می دهند و در سازمان ملل این آدمکشی محکوم می شود و کشوری شکایت می کند و دیگری مخالفت جدی و بسیاری برای قطعنامه علیه این رژیم متحد می شوند که البته با وتوی آمربکا این خونریزی ها ادامه یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021