عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۲-۰۴ ۲۱:۳۲

رئیس جمهور: انتخابات جشن ملی و نماد انسجام است

رئیس جمهور این انتخابات را جشن ملی و نماد انسجام و وحدت ملی دانست و گفت: همه گروه‌های سیاسی امروز با نامزدهایی که دارند آمده اند تا یک روز باشکوه برای ملت ایران رقم بزنند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با حضور در وزارت کشور و بازدید از ستاد انتخابات پس از انداختن رای خود به صندوق با بیان اینکه انتخابات مولود انقلاب اسلامی است، گفت: رأی مردم تعیین‌کننده است. تمام اتفاقات دربخش‌های مختلف کشور با رأی مردم رقم می‌خورد که این از افتخارات نظام اسلامی است. از روز اولی که امام فرمودند میزان رای ملت است تا امروز میزان رای ملت بوده است.رئیس جمهور انتخابات را جشن ملی و نماد انسجام و وحدت ملی دانست و گفت: همه گروه‌ها و سلایق سیاسی امروز با نامزدهای انتخاباتی خود به صحنه آمدندتا یک روز باشکوه برای ملت ایران رقم بزنند. آیت‌الله رئیسی بیان کرد: تفاوت انتخابات در کشور ما با دیگر نظامات سیاسی این است که هم کسی که خود را عرضه می‌کند و هم کسی که رای می‌دهد، هر دو براساس تکلیف عمل می‌کنند.
رئیس جمهور پیروز میدان انتخابات را مردم دانست و عنوان کرد: همه کسانی که به وظیفه خود عمل کردند چه رای بیاورند چه نیاورند، چه کاندیدای مورد حمایتشان رای بیاورد یا نیاورد، پیروز میدان هستند چون به تکلیف عمل کردند. رئیس جمهور با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری انتخاباتی باشکوه، گفت: امیدوارم همچنان که رهبری فرزانه انقلاب اسلامی در ابتدای رای‌گیری بنا بر توصیه قرآن، فرمودند «در کارهای نیک مسابقه بگذارید و بر دیگران پیشی بگیرید»، همه مردم به توصیه ایشان عمل کنند و رای خود را به صندوق بیندازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *