عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۵ ۰۸:۲۷

طاهرنژاد نماینده ادوار مجلس: مردم ،خواهان تغییر جدی هستند

نماینده ادوار پنجم مجلس شورای اسلامی گفت: در دور دوم انتخابات این پیام روشن‌ بود که مردم خواهان یک تغییر جدی هستند و می‌خواهند تحول ایجاد شود. به گزارش ایلنا، یدالله طاهرنژاد با بیان اینکه انتخاباتی که برگزار شد، خیلی انتخابات معناداری بود، گفت: مردم بسیار هوشمندانه هم در مرحله اول و هم در مرحله دوم وارد عرصه انتخابات شدند. در مرحله اول این پیام را منتقل کردند که از شرایط راضی نیستند و به نوعی این پیام عدم رضایت در عدم مشارکت متبلور شد.

این پیام به درستی منتقل و دریافت شد که شصت درصد جامعه از شرایط گله‌مند هستند و با روندی که پیش می‌رود، خیلی موافقت ندارند. آن تعدادی هم که مشارکت کرده بودند، مردد و گله‌مند بودند ولی با توجه به جمیع شرایط در انتخابات شرکت کردند.
وی افزود: در دور دوم پیام روشن‌تر بود که مردم خواهان یک تغییر جدی هستند و می‌خواهند تحول ایجاد شود. مردم فکر کردند، توسعه مناسبات چه در داخل و چه در تعامل با کشورهای جهان، توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و ایجاد رفاه و آسایش برای جامعه و تحقق این خواسته‌ها با انتخاب آقای پزشکیان عملی می‌شود و این انتخاب را انجام دادند. در عین حال افزایش مشارکت به بالای پنجاه درصد پیام انسجام ملی را هم داشت و بعد از دو سه انتخابات که ما مشارکت زیر پنجاه درصد داشتیم، این یک رکورد محسوب می‌شود. من امیدوارم با این شرایط جدیدی که در کشور ایجاد شده، بتوانیم به یک فضای همدلی و همگرایی برسیم و مشکلات کشور را از پیش رو برداریم.طاهرنژاد در پاسخ به این سوال که علل اصلی پیروزی پزشکیان در دور دوم انتخابات چه بود، بیان کرد: اولا او در صداقت، صراحت، پاکدستی برای مردم سابقه داشت و ثانیا مواضع آقای پزشکیان متفاوت با سایر کاندیداها بود. اینکه در حوزه‌های مختلف نظرات متفاوتی داشت و در عین حال از موضع صداقت و شجاعت این نظرات بیان می‌شد برای مردم جالب بود و به نظر من همه هم انتظار دارند با همان صداقت و شجاعتی که این وعده‌ها در زمان تبلیغات انتخاباتی داده شده، عملیاتی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021