عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۰۹:۱۰

طی یک ماه انجام شد؛ جابه‌جایی بیش از ۱۱۰ هزار مسافر در البرز

کرج-مهیا حسن آبی،خبرنگارعصررسانه : معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: در بازه زمانی یک ماهه 110 هزار و 137 مسافر از طریق هشت هزار و 639 سفر در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند. میثم قدمی اظهار کرد: با آغاز طرح سفرهای نوروزی (24 اسفندماه سال ۱۴۰۲) تا بیست و چهارم فروردین سال جاری، 110 هزار و 137 مسافر در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند. وی اولویت اصلی در جابه‌جایی مسافران از طریق ناوگان حمل ونقل عمومی را تامین رفاه و ایمنی آنان دانست و افزود: برای تحقق این هدف سامانه‌های ارتباطی و نظارتی گسترده‌ای به طرق مختلف برای ارتباط با مسافران از جمله نظرسنجی الکترونیکی حین سفر و سامانه در نظر گرفته شده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به اینکه جابه‌جایی مسافران از طریق هشت هزار و ۶۳۹ سفر انجام شده است، گفت: خوشبختانه به‌رغم حجم بالای مسافرت‌ها از استان البرز در ایام نوروز، تقاضای سفر با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی باتوجه به ظرفیت‌های موجود به درستی پاسخ داده شد و جابه‌جایی مسافران به بهترین نحو ممکن صورت گرفت.
قدمی در پایان گفت: تعداد مسافر جابه‌جا شده در البرز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد و میزان سفر ۷ درصد افزایش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021