عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۵ ۰۸:۳۱

علی‌رغم تورم و رکود اقتصادی قدم‌های بزرگی برای همدان برداشتیم

همدان-مریم قاسمی،خبرنگارعصررسانه : شهردار همدان گفت: علی‌رغم تورم و رکود اقتصادی و کاهش شدید منابع مالی شهرداری، در سال ۱۴۰۲ قدم‌های بزرگی برای پیشرفت شهر همدان برداشتیم.

سیدمسعود حسینی در اولین صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان در سال ۱۴۰۳ با اشاره به اقدام شنیع رژیم جعلی اسرائیل اظهار کرد: شهادت سرداران سپاه را خدمت مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم به زودی شاهد نابود رژیم صهیونیستی و جعلی اسرائیل باشیم. وی افزود: همچنین ایام شهادت امیرالمؤمنین و شب‌های قدر را تسلیت می‌گوئیم و دعا می‌کنیم که سال ۱۴۰۳ سال اتفاق‌های بزرگ و خوب برای ملت ایران باشد.
شهردار همدان با بیان یکی از سخت‌ترین سال‌ها را در شهرداری همدان پشت‌سر گذاشتیم، گفت: متأسفانه در تمام حوزه شاهد رکود و تورم بسیار بالا بودیم که باعث شد منابع درآمدی شهرداری با کاهش شدیدی مواجه شود.
حسینی خاطرنشان کرد: یکی از منابع مالی شهرداری فروش ملک است که امسال بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان نسبت به بودجه ما فروش ملک کم‌تری داشتیم همچنین در حوزه ارزش افزوده نیز طبق قانون در بودجه ما پیش‌بینی ۱۴۰ میلیارد عوارض سوخت را داشتیم که تنها در سال ۱۴۰۲ به ما ۲۰ میلیارد تومان اختصاص داده شد.
وی با بیان اینکه با تمام این تنگناهای مالی توانستیم حقوق پرسنل و بدهی‌های پیمانکاران را پرداخت کنیم، بیان کرد: حقوق اسفند ۱۴۰۲ را از منابع مالی خود شهرداری پرداخت کردیم و بخش بسیار سنگینی از بدهی‌های پیمانکاران با تلاش مدیران مناطق پرداخت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021