عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۲-۱۲-۰۸ ۰۷:۲۳

محموله بزرگ قاچاق چوب در شهرستان طالقان کشف و توقیف شد

پس از دریافت گزارش های اولیه در بررسی های صورت گرفته مشخص گردید که تعداد زیادی درخت تبریزی در روستای جوستان بدون اخذ مجوز قانونی قطع گردیده و قاچاقچیان نیز درصدد انتقال این مقطوعات هستند که با حضور ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان وسایل نقلیه متخلفان همراه با محموله چوب قطع شده توقیف گردید و خاطیان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

کرج –محمد متین حسن آبی،خبرنگارعصررسانه : یک محموله بزرگ مقطوعات چوب قاچاق در شهرستان طالقان توسط یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان در پی گشت های مستمر کشف، توقیف و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

همایون اسماعیلی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان از دستگیری قاچاقچیان چوب شهرستان طالقان در پی گشت های مستمر یگان حفاظات این اداره در روستای جوستان شهرستان طالقان خبر داد.

همایون اسماعیلی در این خصوص گفت: پس از دریافت گزارش های اولیه در بررسی های صورت گرفته مشخص گردید که تعداد زیادی درخت تبریزی در روستای جوستان بدون اخذ مجوز قانونی قطع گردیده و قاچاقچیان نیز درصدد انتقال این مقطوعات هستند که با حضور ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان وسایل نقلیه متخلفان همراه با محموله چوب قطع شده توقیف گردید و خاطیان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

همایون اسماعیلی در ادامه اظهار داشت: در روزهای اخیر یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طالقان با گشت و پایش های مستمر چندین گروه از قاچاقچیان چوب را شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی جهت رسیدگی به پرونده معرفی نموده است که این بزرگترین محموله توقیف شده در نوع خود تا کنون بوده است.

وی در پایان از اقدامات جهادی پرسنل یگان حفاظت و واحد حقوقی این اداره تقدیر و تشکرکرد و افزود: یگان حفاظت با اقدامات جهادی خویش وظیفه مندی و حس مسئولیت را در انجام وظایف خود نشان داده و اظهار امیدواری کرد با حمایت مراجع ذیربط این روند با قدرت هر چه بیشتر ادامه یابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *