عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۶ ۰۹:۱۶

مدیرکل فرهنگ لرستان: شهدا نگین زرین مفاخر بروجرد هستند

خرم آباد -فاطمه کردعلیوند،خبرنگار عصررسانه : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: نگین زرین مفاخر بروجرد، شهدای این شهرستان هستند.اعظم روانشاد در ضیافت اندیشه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی و مساجد شهرستان بروجرد با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونسیتی اظهار کرد: شهرستان بروجرد با وجود هنرمندان و اصحاب شعر و فرهنگ، در همه زمینه‌ها موفقیت‌هایی داشته و در عرصه شهید و شهادت پروری نیز پیشگام بوده است.

روانشاد با تسلیت شهادت عباس صالحی روزبهانی افزود: این اقدام رژیم صهیونسیتی به طور حتم از سوی فرزندان این انقلاب بی‌پاسخ نخواهد ماند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان همچنین گفت: فرهنگ ایرانی، فرهنگ اسلامی و فرهنگ شهادت آنقدر در هم تنیده شده که تفکیک آنها غیر ممکن شده است. وی افزود: شهرستان بروجرد در عرصه های مختلف انقلاب، دفاع مقدس، دانش آموز، هنرمند، امنیت، رسانه و عرصه مقاومت دارای شهدای صاحب نام و پرافتخاری است.
روانشاد اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با این حرکت شکست راهبردی متحمل شد و جهان اسلام و ملت ایران ذیل پرچم جمهوری اسلامی به زعامت مقام معظم رهبری برای انتقام راهبردی یکصدا شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه هفته هنر انقلاب اسلامی هستیم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سیدشهیدان اهل قلم مرتضی آوینی، برنامه های امسال با محوریت مسایل غزه و مظلومیت مردم فلسطین جریان سازی خواهد شد.
وی با محکومیت وقاحت و جسارت بی شرمانه رژیم جعلی صهیونیست و حمله به کنسولگری کشورمان و تبریک و تسلیت تعدادی از سربازان دلاور و سرداران پرافتخار میهن عزیزمان به ویژه شهید هم استانی صالحی روزبهانی، بر تولیدات هنرمندان در این زمینه تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021