عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۹ ۱۲:۳۵

هیچ تیمی در ایران، زمین استاندارد ندارد

سرمربی جدید تیم فوتبال هوادار می‌گوید در ایران هیچ تیمی زمین استاندارد برای تمرین ندارد.

مسعود شجاعی، سرمربی جدید هوادار در حاشیه تمرین تیم فوتبال هوادار اظهار کرد: تقریبا سه بازی است که با تیم هوادار کارم را شروع کرده‌ام و از دو روز پیش به طور رسمی کارم را شروع کرده‌ام. پتانسیل تیم هوادار خیلی بالاست. این تیم ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان دارد. امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی از هوادار باشیم.او درباره خداحافظی‌اش از فوتبال هم گفت: قبلا که به آن فکر می‌کردم برایم سخت بود اما با آن کنار آمده‌ام. من عاشق فوتبال هستم و سخت بود که کنار بروم.
شجاعی درباره تجربه کارش در تراکتور به عنوان مربی هم گفت: تجربه بزرگی برای من بود. این تجربه قیمت ندارد. تراکتور هواداران زیادی دارد و کنترل این جو سخت بود. امیدوارم بتوانم ایراداتم را اصلاح کنم.وی درباره عملکرد هوادار در نقل‌وانتقالات گفت: فعلا فقط یک بازیکن جذب کرده‌ایم و در تلاش هستیم که بازیکنان خودمان را حفظ کنیم.او درباره اینکه چرا برایش بازی خداحافظی برگزار نشد؟ گفت: نمی‌توانم بگویم دوست نداشتم برایم بازی خداحافظی برگزار شود اما وقتی بزرگانی بودند که خداحافظی کردند و اتفاقی رخ نداد، دیگر من هم انتظاری ندارم.شجاعی در ادامه گفت: ما در هوادار با یکدیگر رفیق هستیم و روز اول هم گفته‌ام بحث مربی بازیکن نیست و من با بازیکنان تیمم دوست هستم.او در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ناکام بود؟ گفت: ما با تیم نبودیم و نمی‌تونیم از دور نظر بدهیم. ما چه کاشته‌ایم که حالا برداشت کنیم؟ فقط نزدیک تورنمنت‌ها سریع می‌خواهیم بازی دوستانه برنامه‌ریزی کنیم. این برنامه‌ریزی اصولی نیست اما باید انتظارات به اندازه باشد.
شجاعی درباره دلایل پیروزی ایران برابر ژاپن و شکست برابر قطر هم گفت: نمی‌توانیم بگوییم در این بازی تیم ملی کم انگیزه شده بود. آنقدر بحث مفصل است که الان جای صحبت نیست. ما قبلا یک بار استرالیا، آمریکا و مراکش را هم شکست دادیم و هر چند وقت یک بار اتقاقات اینطور داریم و این حاصل برنامه‌ریزی نیست.
او درباره ادامه همکاری امیر قلعه‌نویی با تیم ملی هم گفت: اینکه فدراسیون پشت آقای قلعه‌نویی مانده نکته مثبتی است. جابجایی زیاد مربی به تیم ضربه می‌زند. حالا آقای قلعه‌نویی می‌تواند برنامه طولانی مدت تدوین کند.شجاعی درباره عملکردش در لیگ برتر ایران هم گفت: شرایط سخت است. در فوتبال ایران برنامه‌ و امکاناتی نیست. وقتی امکانات نداریم چه انتظاری داریم؟ یکی از تیم‌های لیگ برتری را معرفی کنید که زمین تمرین استاندارد دارد. زمین بازی هم نداریم. تنها زمین مناسب، زمین ورزشگاه دستگردی است که استاندارد است. وقتی امکانات خوب برای ریکاوری و اردوها فراهم شود، از من می‌توانید توقع داشته باشید که عملکرد خوبی داشته باشم. آن زمان می‌توانید از من انتقاد کنید. وقتی الان چیزی سر جایش نیست نمی‌توانم کاری که می‌خواهم انجام دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021