عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۵-۰۳ ۰۹:۰۱

وزیر آموزش‌ و پرورش: تلاش دولت سیزدهم تامین رضایت آحاد ملت است

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: همه تلاش دولت سیزدهم رفع مشکلات و چالش‌ها و خدمت به آحاد ملت و جلب رضایت آنان است.رضا مرادصحرایی روز پنجشنبه در نشست با نخبگان شهرستان قنوات، افزود: سفر هیات دولت به استان‌ها با هدف بررسی مشکلات مردم از نزدیک است و این سبک مدیریت به جمهوری اسلامی ایران اختصاص دارد.وی اضافه کرد: کجای دنیا رییس دولت این‌گونه در میان مردم حاضر می‌شود و از نزدیک پای صحبت‌هایشان می‌نشیند.وزیر آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به مصوبه‌های سفر پیشین رییس جمهوری به قم، گفت: بر اساس گزارش بخشدار مرکزی،‌ ۲۹۰ میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی این بخش اختصاص یافته است.

وی افزود: ۹۰۰ هکتار زمین برای ساخت ۱۵ هزار مسکن در بخش مرکزی قنوات اختصاص داده می‌شود و از الان باید به فکر زیرساخت‌های مورد نیاز این بخش بود. صحرایی با تاکید بر این‌ که در مسیر توسعه و پیشرفت،‌ آینده‌نگری بسیار مهم است، اضافه کرد: در مناطقی که واحدهای مسکونی ساخته می‌شود، سازندگان باید ساخت مدرسه را هم پیش‌بینی کنند.
وزیر آموزش‌ و پرورش گفت:‌ هیچ کسی به سبب محدودیت از مدرسه باز نخواهد ماند.وی ادامه داد: مدرسه استثنایی که در بخش مرکزی قم در حال ساخت است، امسال تحویل داده خواهد شد.وزیر آموزش‌وپرورش در دومین سفر استانی رییس جمهور و اعضای دولت به قم، آیت‌الله رییسی را همراهی می‌کند.آیت‌الله سید ابراهیم رییسی صبح پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت‌وارد قم شد. این پانزدهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی رییس جمهور است.دیدار و گفت وگو با شماری از علما و مراجع تقلید، افتتاح چندین طرح عمرانی، بررسی مهم‌ترین مسائل استان قم و پیگیری چگونگی اجرای مصوبات سفر دور نخست سفر از برنامه‌های آیت‌الله رییسی در سفر به استان قم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021