عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۴ ۱۳:۰۶

وزیر ورزش خبر داد: بودجه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای بازسازی ورزشگاه آزادی

وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت تصمیم گرفته است تا برای تکمیل بازسازی ورزشگاه آزادی در سال ۱۴۰۳، بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان را به آن اختصاص دهد.کیومرث هاشمی در حاشیه مراسم افتتاح هتل جدید مرکز ملی فوتبال ایران اظهار داشت: این هتل با ظرفیت ۴۴ نفر و با همکاری شهرداری تهران به مرحله بهره برداری و افتتاح رسید. این هتل درخور شأن تیم‌های ملی است تا بدون دغدغه از آن استفاده کنند.

او ادامه داد: اتاق‌هایی که برای اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی تهیه شده است امکانات خیلی خوبی دارند و خدمات خوبی در این هتل به ملی‌پوشان داده می‌شود. همچنین سرمربیان تیم‌های ملی می‌توانند کلاس‌های آموزشی را در سالنی که در این هتل ایجاد شده، برگزار کنند و همین جا باید از مسئولانی که در ساخت این هتل نقش داشتند، تشکر کنم.وزیر ورزش خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت‌های فوتبال، می‌تواند به فوتبال ملی کمک کند ما در سراسر کشور به دلیل همه گیر بودن رشته ورزشی فوتبال، بیشترین هیأت فوتبالی را داریم. ما ۲۰ میلیون متر مربع مساحت مفید برای فوتبال دوستان در سرتاسر کشور داریم.او تصریح کرد: ۵۲۷۹ زمین چمن مصنوعی و طبیعی برای فوتبال در سراسر کشور داریم و نزدیک به ۴۴ درصد اماکن متعلق به وزارت ورزش و جوانان متعلق به فوتبال است. امیدوارم با تلاش‌هایی که از سوی فدراسیون و هیأت‌های استانی می‌شود شاهد پیشرفت بیش از پیش فوتبال در ایران باشیم.
هاشمی تصریح کرد: زمانی که من به عنوان وزیر ورزش انتخاب شدم، ورزشگاه آزادی در خزانه خود یک متر چمن نداشت اما اکنون برابر مساحت زمین ورزشگاه آزادی ما خزانه چمن هم داریم. شرایط چمن ورزشگاه آزادی نسبت به گذشته بهتر شده است.او افزود: بازسازی ورزشگاه آزادی به اتمام نرسیده و دولت قصد دارد تا در سال ۱۴۰۳ بالای ۱,۰۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل بازسازی این ورزشگاه هزینه کند تا دغدغه دوست داران ورزش رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021