عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۰۹:۰۳

پرسپولیس؛ جیب خالی، پز عالی!

درحالی که باشگاه پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی هنوز نتوانسته است مطالبات بازیکنان خود را بپردازد، به دنبال استخدام یک مربی مطرح خارجی است.

با پایان نیم فصل اول فوتبال ایران، یحیی گل‌محمدی از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد تا مدیران این باشگاه که در تدارک اردوی آماده‌سازی برای تیم بودند، همه کارها را به حالت تعلیق دربیاورند و به دنبال انتخاب جانشین گل‌محمدی باشند. در این شرایط اولین نامی که به عنوان گزینه اصلی باشگاه پرسپولیس مطرح شد و مدیران این باشگاه باب مذاکره با او را باز کردند برانکو ایوانکوویچ بود که او هم در دو مقطع پیشنهاد پرسپولیس را رد تا معادله انتخاب سرمربی پرسپولیس مجهول‌تر بشود. با منتفی شدن حضور برانکو در پرسپولیس، حالا صحبت از مربیان خارجی دیگری شده که باشگاه پرسپولیس با آنها برای نشستن روی نیمکت این تیم مذاکره کرده است. از ولادیمیر پتکوویچ تا جیووانی دی بیاسی و چند نام دیگر که هر کدام با رزومه‌های مختلف به باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند تا مذاکرات جدی با آن‌ها انجام شود، آن هم در شرایطی که پرسپولیس عملا پولی در بساط ندارد.
یکی از مهم‌ترین چالش‌های نیم فصل گذشته پرسپولیس، مسائل مالی بود که در نهایت منجر به جدایی گل‌محمدی هم شد. در نیم فصل گذشته سرمربی وقت قرمزها بارها و بارها نسبت به مشکلات مالی و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان تیمش معترض بود و دقیقا به خاطر همین مشکلات مالی هم باشگاه نتوانست بازیکنان مد نظر گل‌محمدی را جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *