عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۰۸:۲۶

پیشرفت ۸۰ درصدی مجموعه ورزشی تنیس و پدل شهر قدس

شهرستان قدس-مریم ابوحمزه،خبرنگارعصررسانه : شهردار قدس با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی پروژه احداث مجموعه ورزشی تنیس و پدل واقع در بوستان آزادگان، از افتتاح این پروژه در دهه فجر خبر داد و گفت: این باشگاه تنیس مطابق با استانداردهای روز طراحی و احداث شده است.

سعید شهلی با اشاره به اجرای همزمان ۸ پروژه شاخص ورزشی طی سال جاری در شهرقدس، اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌ها با هدف دستیابی به سرانه استاندارد ورزشی در دستور کار شورای اسلامی و شهرداری قدس قرار دارد.

شهردار قدس تصریح کرد: در اجرای این پروژه‌ها، هم افزایش زمین‌های ورزشی در سطح محلات جهت فعالیت‌های ورزشی شهروندان بویژه کودکان و نوجوانان و هم احداث اماکن استاندارد به منظور برگزاری مسابقات حرفه‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی مدنظر قرار دارد.

شهلی افزود: یکی از پروژه‌های مهم عمرانی در حوزه ورزشی، پروژه مجموعه ورزشی تنیس و پدل بوستان آزادگان است که مطابق با استانداردهای روز طراحی شده که قابلیت برگزاری مسابقات حرفه‌ای این رشته ورزشی را خواهد داشت. این پروژه هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در مراحل پایانی اجرا قرار دارد که با یاری خداوند متعال در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *