عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۴-۲۹ ۱۱:۳۹

گاز ۶۴ ساختمان دستگاه‌ اجرایی آذربایجان‌غربی قطع شد

طی این پایش‌ها، تاکنون ۳۷۹ مورد اخطاریه به دستگاه‌ها و مراکز آموزشی و مذهبی صادر شده است و در مراجعات بعدی برای پایش دمای ساختمان دستگاه‌ها و مراکز اخطار گرفته، ۶۴ مورد همچنان مصرف گاز و دمای‌ رفاه را رعایت نکرده بودند که منجر به قطع گاز آنها شد که پس از اخذ تعهد از این ادارات و مراکز پرمصرف، گاز آنها بار دیگر برقرار شد.

 

ارومیه-رضاخادم شمس،خبرنگارعصررسانه :فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: گاز ۶۴ ساختمان دستگاه‌های اجرایی استان به دلیل عدم رعایت دمای رفاه طی یک ماه گذشته قطع شده است.

حسین نجفی گفت: از ابتدای شروع طرح پایش دمای ادارات، مراکز آموزشی و مذهبی تاکنون ۱۰ هزار و ۱۷ مورد از ساختمان ارگان‌ها و مراکز اداری استان پایش شده است.

وی با بیان اینکه طی این پایش‌ها، تاکنون ۳۷۹ مورد اخطاریه به دستگاه‌ها و مراکز آموزشی و مذهبی صادر شده است، افزود: در مراجعات بعدی برای پایش دمای ساختمان دستگاه‌ها و مراکز اخطار گرفته، ۶۴ مورد همچنان مصرف گاز و دمای‌ رفاه را رعایت نکرده بودند که منجر به قطع گاز آنها شد.

نجفی خاطرنشان کرد: پس از اخذ تعهد از این ادارات و مراکز پرمصرف، گاز آنها بار دیگر برقرار شد.

به گفته‌ی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی، براساس احصاء‌ صورت گرفته باید ۱۰ هزار و ۹۳۴ ساختمان و ابنیه‌ی دستگاه‌های اجرایی و آموزشی و مذهبی در استان مورد پایش قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرش آگهی

چاپ انواع آگهی روزنامه های کثیرالانتشار

پاسخگویی 24 ساعته

پذیرش تلفنی 66973817-021