عصر رسانه - روزنامه صبح ایران

۱۴۰۳-۰۲-۰۴ ۲۰:۴۵

یک میلیون دلار برای تیم صرفه‌جویی کردم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت این باشگاه و تغییراتی که در هیات مدیره سرخپوشان صورت گرفته است را تشریح و تاکید کرد که یک میلیون دلار برای باشگاه صرفه جویی کرده است.

رضا درویش پس از مجمع باشگاه پرسپولیس که برگزار شد در مورد موارد مطرح شده در این مجمع گفت: بیشتر مواردی که در مجمع مورد بررسی قرار گفت در مورد مسایل مالی بود که ۱۸ بند را از سال های گذشته شامل می شد. وی ادامه داد: دستور مجمع بررسی مسایل مالی بود و دوستان اشتباه برداشتی در مورد آن داشتند. این که عنوان کرده اند انتخاب دو عضو هیات مدیره در دستورکار مجمع نبوده درست نیست و نیاز به مجمع فوق العاده دارد.
درویش ادامه داد: از روزی که آمده ام حدود ۵۰۰ میلیارد تومان از بدهی را پرداخت کرده ام. ما پرونده های پرتعداد مالی داشتیم که در برخی از آنها پیروز شده ایم. رسیدگی به این مسایل کار سختی است. تیم های صنعتی تمرکزشان روی این است که مسایل فنی را بررسی کنند اما ما دنبال پرداخت بدهی ها هستیم.
وی ادامه داد: من ۷۰ میلیارد تومان به خاطر بدهی باشگاه به رادوشوویچ پرداخت کرده ام. ضمن این که الان هم باید ۱۵ میلیارد تومان مفاصا حساب مالیاتی پرداخت کنیم و مدارک را به فیفا بفرستیم تا پنجره نقل و انتقالات باز شود. اگر این بدهی نبود من می توانستم بازیکن با کیفیت از لیگ اروپا بیاورم.رضا درویش تاکید کرد: بدهی های زیادی از گذشته برای ما مانده است که کار ما را مشکل کرده است. طرف به خاطر طلب ۷ میلیارد تومانی که داشته رفته است ۱۵۱ میلیارد تومان حکم گرفته است. اینها را هواداران باید بدانند و بپرسند که چه کسی این بدهی ها را ایجاد کرده است.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مقصران بدهی های انباشته باشگاه نیز گفت: بخش عمده ای از بدهی های دیگران را من داده ام. چند بازیکن را که دیگران آورده بودند من پرداخت کرده ام. هواداران می گویند این پنج بازیکن را بیاور اما نمی دانند که ما پول نداریم.
رضا درویش در مورد طلبی که از وزارت ورزش دارد گفت: ما ۱۰۹ میلیارد تومان به طور رسمی و مستند به خاطر پرداخت بدهی های قبلی باید از وزارت ورزش بگیریم که اگر این رقم به ما پرداخت شود می توانیم بخشی از مشکلات باشگاه را حل کنیم. رسیدگی که ما به تیم های پایه داشته ایم در تاریخ باشگاه بی سابقه است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بعد از ۵ سال موفق شدیم تیم را به یک اردوی خارجی ببریم. بازیکنان هم تاکید کرده اند که اردوی خوب و با کیفیتی بوده است. ما در حد توانمان همه کارها را انجام می دهیم. دغدغه های ما باشگاه های دیگر متفاوت است.
درویش در مورد نفرات جدید و جدا شده تیم فوتبال پرسپولیس هم گفت: در این موارد ما با سرمربی تیم هماهنگ هستیم. ما باید بتوانیم اول پنجره نقل و انتقالات را باز کنیم بعد به فکر جابجایی بازیکنان باشیم. باید بتوانیم اول مشکل پرداخت بدهی و باز کردن پنجره نقل و انتقالات را باز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *